Malina - Informatyka i wędkarstwo

Wędkarstwo

Kalendarz brań

Zapraszam do świata, w którym wędkarstwo jest naturą życia, a dzielenie się wiedzą o wędkowaniu jest jedną z najprzyjemnie-jszych części tej dyscypliny rekreacyjno-rozrywkowo-sportowej. Nazywam się Artur Malinowski, przez wielu jestem nazywany po prostu Malina, stworzyłem Portal RTW, uwielbiam wędko-wać i jestem marzycielem, który chce podzielić się z Tobą jednym ze swoich największych marzeń, ale po kolei.

Stworzyłem Portal RTW, na który serdecznie zapraszam, bo właśnie w związku z tym portalem pojawiło się kilka fantasty-cznych wędkarskich pomysłów.

Czym w ogóle jest RTW? Otóż rozwinięcie skrótu to z jednej strony Rekreacja i Turystyka Wędkarstwa, ale również Round The World – Dookoła Świata, a kropką nad „i” na tym portalu jest projekt „Z wędką dookoła świata”.

W związku z portalem RTW i ludźmi, którzy pojawiają się tam ze względu na swoje zainteresowanie wędkarstwem, chciałbym stworzyć Klub Wędkarski „Rande-Wu”, dla wyborowego towarzystwa wędkarskiego, które będzie spędzało wspólnie czas kilka razy do roku lub częściej i które będzie planowało oraz realizowało wspólnie wyprawy w ramach projektu „Z wędką dookoła świata”.

Wędkarstwo - Klub Wędkarski

„Wędkowanie jest jak arystokracja. Wędkarz to król, wędka królowa, sprzęt który posiada całym orszakiem podkreślającym królewską parę. Właściwie król z królową wystarczą,
by tworzyć królestwo.”

Poznaj moje działania i Portal RTW:
„Z wędką dookoła świata”
Porozmawiajmy o wyprawach
z wędką przez świat.

Na początek chciałbym znaleźć przestrzeń, gdzie moglibyśmy się spotkać. Najsensowniejszą opcją wydaje się działka mająca hektar i to taka, na której będzie staw i budynek, w którym można byłoby coś zjeść, spać, itp.

ELITARNY KLUB WĘDKARSKI z własną siedzibą w postaci ośrodka „Rande-Wu” (RTW) oraz z zorganizowanymi wyprawami z wędką przez świat, o których usłyszy nie tylko wędkarska brać, to projekt marzenie. Stworzenie miejsca, gdzie osoby kochające łowić o każdej porze roku będą mogły się spotkać, wspólnie połowić, poopowiadać o swoich dokonaniach, pomówić o sprzęcie wędkarskim i zaplanować wędkarskie podróże, to marzenie, którego spełnienie jest kosztownym przedsięwzięciem. Dlatego do zorganizowania KLUBU potrzebuję wsparcia finansowego i o to wsparcie Państwa proszę.

W ramach cegiełek, które można zakupić przez przelew na wskazany poniżej rachunek bankowy, będę chciał po pierwsze stworzyć ośrodek „Rande-Wu” pod sztandarem portalu RTW, a jeśli uda się uzbierać wystarczającą kwotę będą Państwo mogli w zamian za wsparcie projektu częściowo wykorzystać wpłacone środki w stworzonym ośrodku.

Klub wędkarski

Każda cegiełka jest unikalna, posiada jeden niepowtarzalny numer/identyfikator. Cegiełka zostanie utworzona po dokonaniu wpłaty i przesłana na podany adres e-mail. Zachowaj cegiełkę wraz z numerem, aby otrzymać przywileje członkostwa w elitarnym klubie wędkarskim i móc wykorzystać 50% jej wartości na wybrany cel na terenie powstałego ośrodka (np. weekend z wędką w ośrodku lub na imprezę okolicznościową, firmową, sylwestrową itp.). Możesz zakupić cegiełkę o dowolnej wartości wpłacając określoną przez siebie kwotę lub wybraną spośród przykładowych cegiełek:

  • Wsparcie projektu kwotą 10 złotych
  • Wsparcie projektu kwotą 100 złotych
  • Wsparcie projektu kwotą 1000 złotych
Witaj w klubie

Elitarny Klub Wędkarski
Na terenie którego spędzisz wyjątkowo czas w okresie wakacji, urlopu, w ciągu roku.
Kliknij! Dołącz do Klubu »

Wpłaty można dokonać poprzez PayPal lub na numer konta: PL 78 1140 2004 0000 3102 4050 2650
Tytułem: „CEGIEŁKA na budowę Ośrodka Rande-Wu w ramach Portalu RTW”
Odbiorca: Artur Malinowski (Design by Malina)

Osoby dokonujące wpłaty proszę o wiadomość zwrotną na adres e-mail: artimman[at]poczta.onet.pl w wyżej wymienionym temacie z podaniem wszystkich wymaganych danych potrzebnych do kontaktu i utworzenia indywidualnej cegiełki:

  1. Imię i nazwisko,
  2. Kwota wpłaty w celu potwierdzenia wartości cegiełki,
  3. Adres kontaktowy e-mail oraz opcjonalnie numer telefonu.

Przesyłając dane zgadzasz się na ich zbieranie i przetwarzanie w wymienionym na stronie celu.

Cegiełka zostanie utworzona w formie pliku .pdf i przesłana w załączniku na adres e-mail.

Przedsięwzięcie jest kosztowne i zbiórka wymaga czasu. Jeśli środków będzie za mało otrzymają Państwo informacje o zakończeniu i wyniku akcji. W zależności od wyniku zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na rozwój portalu RTW i stworzenie wielkiej bazy łowisk wędkarskich. Taka baza łowisk będzie przydatnym narzędziem dla szerokiego grona wędkarzy poszukujących ciekawych miejsc obfitujących w różne gatunki ryb i posłuży do realizacji wymarzonych wypraw wędkarskich. W przypadku miernego wyniku proponuję mimo wszystko spotkanie z darczyńcami gdzieś nad wodą w miejscu, które każdemu się spodoba.

W ramach projektu chciałbym również wyruszyć w egzotyczne, jak dla mnie miejsca do wędkowania, np. do Kanady. Chciałbym również dzielić się tym wszystkim z Wami i zabrać w podróż osobę lub w miarę możliwości ekipę. Osoby, które wpłacą największy datek jako pierwsze wyruszą ze mną w podróż do Kanady na miętusy. Miętus jest w naszych wodach coraz rzadziej spotykany i nie każdy miał okazję mieć go na kiju, więc wyprawa na miętusy może być niezwykłą przygodą, w którą warto wyruszyć... A później wspólnie opowiemy Wam o kanadyjskich miejscach do łowienia na stronach portalu RTW.

Cieszmy się wszyscy tym, co lubimy, wspierajmy się i dajmy sobie zastrzyk energii pozytywnymi opiniami oraz komentarzami. I co równie ważne pokażmy światu, że bycie wędkarzem to prawdziwa przygoda, po którą sięgają tylko najlepsi :)